KURUMSAL

Burak Ziyafet Ve Balo Salonları

TARİHÇEMİZ

2007 YILINDA TALAS ALİ DAĞI ETEKLERİNDE ÖZEL ÇİFTLİK OLARAK ŞAHSİ DÜŞÜNÜLÜP ALINAN YER, 2008 YILINDA DÖNEMİN PROTOKOL VE ŞEHRİN ÖNDE GELEN İŞ ADAMLARININ ISRARLARI SONUCUNDA YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. TÜRKER HOROZ TARAFINDAN HİZMETE AÇILMIŞTIR. 2009 YILINDA PEYGAMBER EFENDİMİZİN CENNETTEKİ ATININ İSMİ OLAN BURAK ‘ DAN ESİNLENEREK BURAK AT ÇİFTLİĞİ OLARAK KURULMUŞTUR. BURAK AT ÇİFTLİĞİ İLK OLARAK KAHVALTI, BRUNCH, ALACARTE RESTAURANT, CAFE, AT BİNİCİLİK, ATLI OKÇULUK VE MİNİ HAYVANAT BAHÇESİ İLE 15.000 M2 ALAN İÇERİSİNDE OTANTİK MİMARİSİ VE DOĞAYLA İÇ İÇE OLAN YAPISIYLA HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR. 2012 YILINDA İSE BU HİZMETLERİNİN YANI SIRA TALEPLER DOĞRULTUSUNDA ORGANİZASYON SEKTÖRÜNE GEÇİŞ YAPMIŞ OLUP BİNLERCE FARKLI ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPMIŞTIR. KAYSERİ BÖLGESİNDE KIR BAHÇESİ, HAVUZBAŞI VE KAPALI SALON OLARAK DİĞER HİZMETLERİYLE BİRLİKTE BÜYÜMEYE VE GELİŞMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. BUNUNLA BERABER ALANINI GENİŞLETİP 24.800 M2 ‘YE ULAŞMIŞ OLUP FARKLI MİMARİ VE ETNİK YAPISIYLA HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. 2018 YILINDA BURAK AT ÇİFTLİĞİ ZİYAFET VE BALO SALONLARI OLARAK İSİM GÜNCELLEMESİ YAPMIŞTIR. BURAK GARDEN, BURAK DELUXE, BURAK PREMIUM SALONLARI İLE KAYSERİ VE ÇEVRE İLLERDE TANINMIŞ, KURUMSAL KİMLİĞİ İLE MARKA HALİNE GELMİŞTİR.

VİZYONUMUZ

SEKTÖRÜMÜZÜN GELİŞİMİNİ DESTEKLEMEK , TAKİP ETMEK, GELİŞİME VE SON TEKNOLOJİYE AÇIK OLMAK VE BUNLARI YAPARKEN KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN KURUMSAL KİMLİĞİMİZLE ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA SİZLERE EN ÜST SEVİYEDE HİZMET ETMEKTİR.

MİSYONUMUZ

-BİREYSEL VE KURUMSAL TÜM ETKİNLİKLERİNİZDE ORGANİZASYON SAHİPLERİNİN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA FARKLI TASARIMLAR , LEZİZ SUNUMLAR VE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLARAK HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK.
-TELAFİSİ OLMAYAN ANLARINIZI KEYİFLİ YAŞATMAK VE BU KEYFE ORTAK OLMAK.
-SEKTÖRÜN EN ÖNDE GELEN FİRMALARI ARASINDA YER ALMAK .